Aktualności - Kietrz zaprasza na X Jubileuszowy Półmaraton!


Zapraszamy wszystkich miłośników biegów na X Jubileuszowy Półmaraton Kietrz - Třebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie. Startujemy 11 czerwca 2016 r., o godzinie 10:00 z Rynku w Kietrzu.

Po raz pierwszy start i meta będą w jednym miejscu, na kietrzańskim rynku. Specjalnie na tę okoliczność powstaje strona internetowa (www.polmaraton.kietrz.pl/), na której będą umieszczone wszelkie informacje dotyczące biegu, zdjęcia i wyniki z pozostałych 9 edycji, a także wiele ciekawostek. Ranga tegorocznego półmaratonu będzie dużo wyższa niż wcześniejszych. Nagrody dla zawodników będą bardziej prestiżowe (w kategorii generalnej kobiet i mężczyzn: I miejsce 1500 zł, II miejsce 1000 zł, III miejsce – 500 zł), a limit zawodników został zwiększony do 500 osób.

Zapisy na półmaraton przyjmowane są drogą elektroniczną do 8 czerwca 2016 r., po tym terminie będzie to tylko możliwe w dniu biegu, w Biurze Zawodów w godzinach od 7:00 do 9:15. Warunkiem uczestnictwa w półmaratonie jest uiszczenie opłaty startowej, której wysokość zależy od daty przelewu. Zawodnicy, którzy uregulują opłatę do 31 marca płacą 40 zł, po tym czasie opłata wzrasta do 50 zł do dnia 8 czerwca. Zawodnicy zapisujący się w dniu biegu zapłacą 70 zł gotówką.

Gwarantujemy bogaty pakiet startowy w skład, którego wchodzą: imienny numer startowy, transponder zwrotny do pomiaru czasu, bon na posiłek regeneracyjny po zakończeniu biegu, pamiątkowa koszulka, medal, napój izotoniczny, bezpłatna wejściówka na Krytą Pływalnię HYDROSFERA (1h do wykorzystania w dniu zawodów), materiały reklamowe, katalog - X Jubileuszowy Półmaraton.

Szczegółowe informacje o Półmaratonie znajdują się na stronie www.polmaraton.kietrz.pl/. Wiele ciekawostek pojawia się także na profilu imprezy na Facebooku.

Jeszcze raz bardzo gorąco zapraszamy wszystkich do wzięcia czynnego udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu. Do zobaczenia w Kietrzu!

zobacz również: