Aktualności - Znamy termin XI Półmaratonu Kietrz - Třebom - Gródczanki - Pietrowice!


Znamy termin XI Półmaratonu Kietrz - Třebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie! Do biegu 150 dni!

W dniu 11.01.2017 r. w Urzędzie Miejskim w Kietrzu, odbyło się spotkanie dotyczące organizacji XI Półmaratonu, w którym udział wzięli: Wiceburmistrz Kietrza – Pan Dariusz Kamiński, Dyrektor Biegu - Pan Piotr Muzyk, Wicedyrektor Biegu - Pani Dorota Buch oraz Referent ds. oświaty, kultury i sportu – Pani Karolina Sykuła.

Mamy przyjemność poinformować, iż XI Półmaraton Kietrz - Třebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie oraz X otwarty bieg dla dzieci „BĘDZIEMY MARATOŃCZYKAMI – UWIERZ W SIEBIE” odbędą się 10 czerwca 2017 r. (sobota).  

Dodatkowo, ze względu na usprawnienie organizacji biegu, rozważana jest zmiana startu i mety, co związane jest także z planowaną rewaloryzacją kietrzańskiego Rynku. Najprawdopodobniej start i meta biegu będą zlokalizowane na Stadionie Miejskim w Kietrzu, gdzie również odbędą się Dni Miasta i Gminy Kietrz 2017. W prawym górnym rogu strony półmaratonu uruchomiliśmy licznik za ile dni odbędzie się bieg. Dodatkowo bieg jest już widoczny na stronie http://www.maratonypolskie.pl/mp_index.php?dzial=3&action=5&code=43598&bieganie Wkrótce więcej szczegółów.

zobacz również: