Wolontariat - Informacje ogólne


10 czerwca 2017 r. odbędzie się XI Półmaraton Kietrz – Třebom – Gródczanki – Pietrowice Wielkie. Już po raz jedenasty ulicami naszego miasta biegacze pokonają dystans nieco ponad 21 km. Gościć nas będą zawodnicy z różnych rejonów Polski jak również biegacze z zagranicy.

Takie wydarzenie nie jest możliwe bez wsparcia wolontariuszy. W roku ubiegłym pracowało z nami około 40 wolontariuszy w różnym wieku! Z przyjemnością w naszym gronie przywitamy również Ciebie :)

Jeżeli jesteś gotowa/gotowy wesprzeć naszą biegową imprezę, jeżeli kochasz sport i niepowtarzalną atmosferę dużych imprez sportowych, chcesz poznać nowych ludzi lub po prostu kochasz pomagać – zgłoś się do nas.

Udział w kietrzańskim półmaratonie to szansa na zdobycie nowych, ciekawych doświadczeń. To szansa na udział w przygotowaniach i aktywnym uczestnictwie w ciekawej imprezie sportowej.

Doświadczenie to może być bezcenne dla wielu ochotników, którzy będą mogli zdobyte umiejętności wykorzystać w swoim życiu prywatnym i zawodowym.

Zostań Wolontariuszem!

Poszukujemy chętnych osób w wieku od 14 lat do… w zasadzie górnej granicy nie ma. Zadania, które czekają na wolontariuszy są bardzo różne. Postaramy się wspólnie z Tobą dopasować zadania do Twojego wieku i predyspozycji. Warunkiem pozostania wolontariuszem jest dobry stan zdrowia, potwierdzony oświadczeniem lub zaświadczeniem lekarskim. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią, wymagana jest zgoda rodzica lub opiekunów prawnych na Twój udział w wolontariacie.

Po zakończonej współpracy wolontariusze otrzymają zaświadczenia i opinie o współpracy. Dokument taki jest ceniony i coraz częściej stanowi uzupełnienie CV.

Ponadto zapewniamy - umowę o świadczenie wolontariatu, ubezpieczenie NNW, identyfikator imienny, posiłek i napoje w trakcie imprezy, pamiątkowy medal oraz niespodziankę.

Zgłoś się do nas!

Dorota Buch - Zastępca Dyrektora Biegu

Urząd Miejski w Kietrzu, tel. 77 485 43 56 wew. 23, e-mail: dorota.buch@kietrz.pl

Galeria zdjęć


zobacz również: